Autá 3 - Interaktívna vlajka
8.00€

Disney Filmy Pixar Cars bavia srdcia všetkých fanúšikov.Tieto presvedčivé dobrodružstvá sa sústredia na tímovu prácu, odvahu, sny a navádzajú divákov, aby sa pustili do pretekania!..

Autá 3 - Pretekárska dráha
10.00€

Usporiadaj preteky s kaskadérskou dráhou Cars 3. Trať môžeš prestavovať podľa toho aký typ pretekov budeš organizovať. ..

BrainBox
7.00€

Čo si zapamätáte za 10 sekúnd?Pozrite sa na kartičky s obrázkami  a odpovedzte na otázky. Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás. ..

Bránka Vystreľ a skóruj
8.00€

Fantastická futbalová bránka s rôznymi aktivitami. Dieťa sa baví a učí poznávať číslice, písmenká, farby, tvary a celý rad nových slov za pomoci interaktívnych tlačidiel. ..

Červené tyče
8.00€

Sú dôležitým zmyslovým materiálom pre vnímanie dĺžky. Pripravujú dieťa na prácu s numerickými tyčami a na desiatkovú sústavu. ..

Chrono Bomb
7.00€

Chrono Bomb je akčná hra pri ktorej potrebujete mrštnosť, rýchlosť, obratnosť a opatrnosť. Prekonajte laserové bludisko, zneškodnite časovanú bombu a zachráňte svet...

Dielňa Mack Truck
7.00€

Pracovná dielňa vo vozíku Autá Mack Truck s 28 doplnkami s obľúbeným hrdinom bleskom Mc'Queenom. Detská pracovná dielňa na kolieskach má nádhernú červenú farbu a jej celé prevedenie pripomína autíč..

Dinotrux - Kameňolom
6.00€

Zahraj si scény z obľúbenej série Dinotrux pomocou dobrodružstva v kameňolome. ..

Domček Happy House
20.00€

Domček Happy House je krásny detský domček typu Farm House. Je vyrobený z kvalitného plastu, s odolnými vlastnosťami. Domček pre deti je prevedený v krásnych sviežich farbách zelenej, žltej, modr..

Dúhové misky s guľôčkami
7.00€

Sedem drevených misiek s drevenými guľôčkami vo farbách dúhy sú ideálnou pomôckou na triedenie a tiež spoznanie farieb dúhy. ..

Farma s traktorom
7.00€

Hracia sada obsahuje traktor CLAAS s prívesom na voľnobeh, 2 hospodárske budovy, zvieratá, figúrky a ďalšie.  Celkom 73 ks...

Hip - hop zebra
15.00€

Hip-hop zebra ponúka pre najmenšie detičky skvelú skákaciu zábavu! Roztomilé zvieratko sa hojdá hore a dolu, otáča sa dokola a pritom hrá melódie, ktoré dieťa povzbudzujú pri skákaní a hojdaní...

Hojdacia doska
15.00€

Tak s touto hojdačkou si deti užijú zábavy do sýtosti...

Hojdačka Dino
8.00€

Hojdanie je pre malé deti veľmi dôležité nakoľko stimuluje ich zmysly. Hojdačku Dino si určite zamilujú ! ..

Hot Wheels T- Rex dráha
8.00€

Riaď svoje autíčko spúšťačom a rozhodni sa medzi rôznymi cestami, aby uniklo pádom do úst T-Rexa...

Zobrazenie 1 až 15 z 45 (3 stránok)