Bábika baby born
11.00€

Roní slzy, pije vodu z fľaštičky, je kašičku, ciká, kaká a zatvára oči. ..

Baby Born interaktívna vaňa
8.00€

Interaktívna vaňa Baby Born pre bábiku s funkciou peny umožní dievčatám kúpať svoju bábiku ako v skutočnej vani. Kúpanie bábiky vo vani plnej peny bude neskutočnou zábavou. ..

Baby Born sada doplnkov
7.00€

Sada pre Baby Born obsahuje hrazdičku, postieľku, kočiarik, lehátko a prebaľovaciu tašku.Výborná sada doplnkov pre všetky milovníčky Baby Born. ..

BrainBox
7.00€

Čo si zapamätáte za 10 sekúnd?Pozrite sa na kartičky s obrázkami  a odpovedzte na otázky. Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás. ..

Červené tyče
8.00€

Sú dôležitým zmyslovým materiálom pre vnímanie dĺžky. Pripravujú dieťa na prácu s numerickými tyčami a na desiatkovú sústavu. ..

Chrono Bomb
7.00€

Chrono Bomb je akčná hra pri ktorej potrebujete mrštnosť, rýchlosť, obratnosť a opatrnosť. Prekonajte laserové bludisko, zneškodnite časovanú bombu a zachráňte svet...

Domček Happy House
20.00€

Domček Happy House je krásny detský domček typu Farm House. Je vyrobený z kvalitného plastu, s odolnými vlastnosťami. Domček pre deti je prevedený v krásnych sviežich farbách zelenej, žltej, modr..

Drevený domček pre bábiky
13.00€

Nádherný veľký luxusný domček pre bábiky v štýle rodinnej vily je vyrobený z dreva, domček má okrem štyroch priestranných miestností zariadených nábytkom taktiež dva balkóniky a je vybavený vonkajšo..

Dúhové misky s guľôčkami
7.00€

Sedem drevených misiek s drevenými guľôčkami vo farbách dúhy sú ideálnou pomôckou na triedenie a tiež spoznanie farieb dúhy. ..

Farma s traktorom
7.00€

Hracia sada obsahuje traktor CLAAS s prívesom na voľnobeh, 2 hospodárske budovy, zvieratá, figúrky a ďalšie.  Celkom 73 ks...

Frozen - Spievajúca Elsa
15.00€

Bábika s nádhernými svietiacimi šatami a mikrofónom spieva nádherné melódie. ..

Hip - hop zebra
15.00€

Hip-hop zebra ponúka pre najmenšie detičky skvelú skákaciu zábavu! Roztomilé zvieratko sa hojdá hore a dolu, otáča sa dokola a pritom hrá melódie, ktoré dieťa povzbudzujú pri skákaní a hojdaní...

Hojdacia doska
15.00€

Tak s touto hojdačkou si deti užijú zábavy do sýtosti...

Hojdačka Dino
8.00€

Hojdanie je pre malé deti veľmi dôležité nakoľko stimuluje ich zmysly. Hojdačku Dino si určite zamilujú ! ..

Hra DETECTOR
8.00€

Vydaj sa po stopách vzácneho pokladu. Najprv za pomoci detektoru pátraj po kľúči jedna a dva. Potom môžeš začať pátranie po truhlici s diamantom...

Zobrazenie 1 až 15 z 41 (3 stránok)