Dúhové misky s guľôčkami
  • Dúhové misky s guľôčkami
  • Dúhové misky s guľôčkami
  • Dúhové misky s guľôčkami
  • Dúhové misky s guľôčkami

Dúhové misky s guľôčkami

Dostupnosť: K zapožičaniu

INFO

Sedem drevených misiek s drevenými guľôčkami vo farbách dúhy sú ideálnou pomôckou na triedenie a tiež spoznanie farieb dúhy. 

7.00€


* Záloha slúži ako zaisťovací prostriedok pre prípad nevrátenia hračky, alebo vrátenia poškodenej hračky. V prípade, že záloha nebude použitá podľa predchádzajúcej vety, prenajímateľ vráti nájomcovi zálohu na účet alebo v hotovosti po spätnom odovzdaní hračky.
Množstvo

Farebne pútavá dúhová pomôcka pre detičky 3 v 1 a možno aj viac :) Triedime podľa farieb, kliešťujeme/prenášame a navliekame...

Sedem drevených misiek s drevenými guľôčkami vo farbách dúhy sú ideálnou pomôckou na triedenie a tiež spoznanie farieb dúhy. Úlohou dieťatka je prenášať kliešťami drevené guľôčky zo základnej misky, kde sú namixované všetky farby, a zároveň ich triediť do farebných misiek. Práca s kliešťami im pomáha budovať koncentráciu, jemnú motoriku a tiež posilňovať ich malé pršteky a pripraviť ich tak na písanie.

Súčasťou setu je aj šnúrka, na ktorú sa dajú guľôčky navliekať. Guľôčky je možné na šnúrke zrátavať, a tak sa táto pomôcka stáva vhodnou aj na podporu skorých matematických zručností.

 

Set obsahuje:

- 7 drevených misiek vo farbách dúhy (deťom takáto farebná kombinácia pomôže ľahšie si zapamätať, ktoré farby sú súčasťou dúhy)

- 21 drevených guľôčok rovnako vo farbách dúhy (úlohou dieťatka je zatriediť guľôčky do farebných misiek)

- drevené kliešte (posilňovanie koncentrácie, trénovanie prenášania a posilňovanie malých detských prštekov a ich príprava na písanie)

- šnúrka na navliekanie guľôčok (trénovanie navliekania, podpora skorých matematických zručností)

- vrecúško na uskladnenie setu