BrainBox
7.00€

Čo si zapamätáte za 10 sekúnd?Pozrite sa na kartičky s obrázkami  a odpovedzte na otázky. Čím viac kartičiek získate, tým lepšie pre vás. ..

Červené tyče
8.00€

Sú dôležitým zmyslovým materiálom pre vnímanie dĺžky. Pripravujú dieťa na prácu s numerickými tyčami a na desiatkovú sústavu. ..

Dúhové misky s guľôčkami
7.00€

Sedem drevených misiek s drevenými guľôčkami vo farbách dúhy sú ideálnou pomôckou na triedenie a tiež spoznanie farieb dúhy. ..

Hnedé schody
12.00€

Hnedé schody sú úžasný materiál k vnímaniu meniaceho sa rozmeru vo dvoch dimenziách (mení sa hrúbka schodu, zatiaľ čo dĺžka zostáva)..

Hojdacia doska
15.00€

Tak s touto hojdačkou si deti užijú zábavy do sýtosti...

Kúzelné čítanie
10.00€

Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho kódu ukrytého priamo na stránkach kníh. Vďaka tejto technológii ceruzka dokáže prečítať text, ktorý je vytla..

MEMONIK - hmatové pexeso
7.00€

Originálna spoločenská hra pre všetky vekové kategórie, ktorá vám učaruje. Tým, že zrak sa v tejto hre nevyužíva, jej úlohou je rozvíjať predovšetkým hmat, pamäť a zapojiť sa musí aj sluch.&nbs..

Meteorologická stanica "Meteomužíkovia"
7.00€

Podnecuje deti lepšie vnímať a pozorovať svet okolo seba, dianie v prírode. Vďaka nej sa môžu deti hrať na meteorológov a určovať aktuálne počasie vonku /zmeny počasia/, tým, že na podnose v jeho pr..

Noemova archa
6.00€

Detská hračka v tvare lode - Noemova archa obsahujeset figúrok zvieratiek, ktoré sú na palube. Loďka vezie ovečku, koníka, prasiatko, kravičku, tigra, leva, opičku, slona a žirafu, a..

Pagoda
7.00€

Štýlová hra s guličkami. ..

Ružová veža
8.00€

Dieťa pri práci s ružovou vežou vizuálne, ale najmä hmatom vníma veľkosť, čo postupne vedie k abstraktnému chápaniu veľkostí a následnému inteligentnému sledovaniu veľkosti v prostredí naokolo...

Topologix - vzdelávacia hra
6.00€

Kde sa nachádza mačička? Je v dome? Úlohou je priradiť pozíciu piatim zvieratkách vo vzťahu k piatim elementom na obrázku...

Učiaca veža
12.00€

Učiaca veža je pomôcka, ktorá vášmu dieťaťu pomôže zvládnuť tieto vysoké a ťažko dostupné miesta..

Vileda upratovací set pre deti
7.00€

Herný set – upratovací vozík obsahuje metlu, mop, vedierko, metlička a lopatku...

Vozík s kockami mega blocks
7.00€

S týmto ružovým zberačom sa deti pri hre s kockami naučia poznávať a triediť tvary. Stačí nájsť správny tvar kocky pre otvor v zberači a poslať ich tak do zberného koša vnútri! ..

Zobrazenie 1 až 15 z 17 (2 stránok)