Spievajúci stolík SK/AJ
  • Spievajúci stolík SK/AJ
  • Spievajúci stolík SK/AJ

Spievajúci stolík SK/AJ

Dostupnosť: K zapožičaniu

INFO

Spievajúci dvojjazyčný hrací stolík od Fisher Price, rozpráva slovensky a nemecky. Skutočne nespočetné množstvo aktivít a zábavy ponúka tento hudobný stolček. Podporuje učenie a hru.

14.00€


* Záloha slúži ako zaisťovací prostriedok pre prípad nevrátenia hračky, alebo vrátenia poškodenej hračky. V prípade, že záloha nebude použitá podľa predchádzajúcej vety, prenajímateľ vráti nájomcovi zálohu na účet alebo v hotovosti po spätnom odovzdaní hračky.
Množstvo

Spievajúci dvojjazyčný hrací stolík od Fisher Price, rozpráva slovensky a anglicky. Skutočne nespočetné množstvo aktivít a zábavy ponúka tento hudobný stolček. Podporuje učenie a hru. Štyri herné režimy zaistia pre Vaše dieťatko učenie, angličtinu, rytmiku a rozvoj motoriky a fantázie.

Spievajúci dvojjazyčný hrací stolík od Fisher Price, rozpráva slovensky i anglicky.
Skutočne nespočetné množstvo aktivít a zábavy ponúka tento hudobný stolček. Podporuje učenie a hru. Štyri herné režimy zaistia pre Vaše dieťatko učenie, angličtinu, rytmiku a rozvoj motoriky a fantázie. Naučí písmena, čísla, protiklady, tvary, farby, pozdravy. Všetko je možne oddeliť a hrať sa pohodlne. Pomôže deťom naučiť sa rozpoznávať anglicky farby číslice písmena zvieratká ale predovšetkým si bude s deťmi hrať.